вівторок, 31 грудня 2019 р.

EdEra – студія онлайн-освіти

EdEra Домашня Сторінка
Для EdEra 2019-ий був роком змін.
З’явилися круті партнерства, перші великі події та з’явились на світ нові важливі онлайн-курси.
Якщо ви не знаєте, що подивитись на новорічних канікулах… Або коли ваш мозок вже втомиться від відпочинку і потребуватиме нових знань... То пригадайте, що за цей рік EdEra разом із партнерами випустили 14 онлайн-курсів із тем від академічної доброчесності і прав людини в освітньому просторі до медіаграмотності та протидії домашньому насильству.

четвер, 26 грудня 2019 р.

ПОРТАЛ — ОСНОВний інформаційний ресурс педагога!

Свіженька добірка посилань на статті з педагогіки та психології. 
15 позитивних альтернатив учительських зауважень учням
У наш час роль учителя полягає не лише у навчанні дітей. Педагог — це викладач, вихователь, тренер, помічник, порадник і навіть друг. Тому важливо, аби навіть у тяжкій стресовій ситуації можна було дібрати правильні, виважені слова, що будуть почуті та прийняті дітьми правильно. Пропонуємо вам 15 позитивних альтернативних фраз, замість стандартних зауважень.
По-перше, не кажіть: «Тихіше!», «Не галасуйте!», «Тиша в класі!»
Читати далі>>>
Читай правильно! Прийоми роботи з текстом
Чи вмієте ви читати правильно? На перший погляд — питання дивне. Більшість учителів стикаються з цією проблемою. Учні не можуть (не вміють) працювати з тестом. Сучасні діти взагалі читають мало, зокрема навчальну літературу. Продуктивним читання робить активна позиція читача, який не просто читає текст та дає відповіді до нього, але й виконує різноманітні розумові операції. Для кожного з видів читання існують певні прийоми роботи.
Читати далі>>>



Агресивна дитина на уроці. Причини, усвідомлення, допомога
Можливо, деякі вчителі будуть здивовані, що агресивність заявлено як проблему, що може постати перед ними на уроці. Швидше, це тема позаурочного часу. Але насправді агресивна дитина проявляється завжди. Сьогодні агресивних дітей стає дедалі більше. Причому ця агресія може бути спрямована не тільки на себе або однолітків. Почастішали випадки, коли школярі виражають свій протест на адресу учителів, батьків, тобто тих, хто має бути для них шанованим авторитетом.
Читати далі>>>